3. Köprü Lastik Tamiri – En Yakın Lastikçi

3. Köprüde Lastiğim Patladı Ne Yapmalıyım ?

3. Köprü Lastik Tamiri - En Yakın Lastikçi
3. Köprü Lastik Tamiri - En Yakın Lastikçi

3. Köprü ve üzeri bağlantı yollarında yolda kaldığınızda günün her saati bizi arayabilirsiniz. Yavuz Selim Köprüsü Lastikçi olarak bütün problemlerinizi yerinde ve kısa sürede hallediyoruz. 3. köprü ve çevresinde oluşabilecek bütün lastik patlamasına ve değişmesine karşı donanımlı araçlarımızla 7 gün 24 saat hazırlıklı bekliyoruz.   3. Köprü Lastikçi , 3. Köprü Oto Lastik Tamircisi , 3. Köprü Acil Lastik Yol Yardım , 3. Köprü Lastik Yol Yardım , 3. Köprü Lastik Tamircisi , 3. Köprü Acil Lastik Tamircisi , 3. Köprü 7/24 Açık Lastikçi , 3. Köprü Gece Açık Lastikçi , 3. Köprü Nöbetçi Lastikçi , 3. Köprü En Yakın Lastikçi , 3. Köprü Konumuma En Yakın Lastikçi , 3. Köprü Açık Lastikçi , 3. Köprü 24 Saat Açık Lastikçi , 3. Köprü Gece Açık Lastikçi , 3. Köprü Pazar Günü Açık Lastikçi .

3. Köprü Lastik Tamiri

3. Köprü en yakın lastikçi aramak yerine sizi bu zahmetten kurtararak ister Odakule ister Ömerli tarafında olun her iki yakada 24 saat sizin için bekleyen 3. Köprü Mobil Lastikçi ekibimizi dakikalar içinde yanınıza sevkediyoruz. Yavuz Sultan Selim Köprüsünde ve bağlantı yollarında lastiğiniz patladığında , lastiğiniz değişmesi gerektiğinde, lastiğiniz tamir olması gerektiğinde, yeni ve ikinci el lastik istediğinizde gece ve gündüz saat kaç olursa olsun 7 gün 24 saat profesyonel destek ve hizmet alabilirsiniz.

3. Köprü Lastik Tamiri
3. Köprü Lastik Tamiri

Ekiplerimizi sizlere daha iyi hizmet vermeleri için tam donanımlı araçlarla olay yerine sevkederek hizmetin kusursuz bir şekilde verilmesini sağlıyoruz. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör, hava tabancası, jeneratör, sökme takma aparatları, levye, kriko gibi gerekli tüm donanım yer almaktadır.

3. Köprü Lastik Değişimi

3. Köprü Lastikçi firmamız ile sizlere günün her anında lastik değişimi ve lastik tamiri ve lastik değişimi hizmeti veriyoruz. Çağrı merkezimizi günün herhangi bir anında arayarak 3. Köprü Lastikçi hizmetimizi ücretsiz olarak çağırabilirsiniz. İSTANBUL BOĞAZI’NI 3. KEZ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ İLE AĞIR VASITA ve TİCARİ GEÇİŞLER 3.KÖPRÜ GÜZERGAHINA AKTARILDI. EĞER TIR, KIRKAYAK VEYA AĞIR VASITANIZIN 3.KÖPRÜ VEYA 3.KÖPRÜYE BAĞLANTI YOLLARINDA VEYA ANADOLU OTOBANINDA LASTİĞİ PATLADIYSA HEMEN 3.KÖPRÜ OTO LASTİK TAMİRİNİ ARAYABİLİRSİNİZ.  

Üçüncü Köprü Oto Lastik

Geniş bir otoyol ve bağlantı ağına sahip 3. Köprü girişinde ya da çıkışında yaşanabilecek olası araç arızaları ya da lastik patlamalarına karşı hizmet veren daimi bir firma yoktur. Sadece köprü işletmesini devam ettiren ICA adlı şirkete ait ICA YOL YARDIM adında özel bir müdahale ekibi bulunmaktadır. Bu ekip yolun güvenliğini sağladıktan sonra sizi olay yerinden alıp güvenli bir noktaya kadar çekmektedir. Bunu dışında diğer sorunlarınız için kendi başınızın çaresine bakmak zorundasınız. 3. Köprü Acil Lastikçi lazım olduğu zamanlarda ise size 7/24 hizmet veren yolyardim.com olarak telefonun diğer ucunda olacağız. 3. Köprü lastik yol yardım hattını arayabilirsiniz.

3. Köprü Lastik Değişimi
3. Köprü Lastik Değişimi

Özellikle yüksek tonajlı araçların ağırlıklı olarak kullandığı bu yol güzergahında olası bir lastik patlamasında gerek Avrupa gerekse Anadolu yakasından gelebilecek olan bir mobil lastik servisimiz kısa sürede size ulaşacaktır. Acil Lastikçiler, Oto Lastik Tamiri gezici 7/24 lastikçi, gezici acil lastikci, gezici lastik hizmeti, gezici lastik patladı, gezici lastik tamircisi, gezici lastik tamiri, gezici lastikçi, gezici oto lastik, en yakın lastikçi, yerinde lastik tamiri.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Hakkında

Asya ve Avrupa kıtalarını iki kez birleştiren 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden sonra üçüncü kez Yavuz Sultan Selim Köprüsü hizmete girmiş bulunuyor. Mimari ve özellikleri bakımından Dünya’nın sayılı köprüleri arasına giren 3. Köprü sadece transit karayolu taşımacılığına değil aynı zamanda da raylı sistemlerin üzerinde entegre edildiği bir yapıyla inşaa edildi. İstanbul 3. Havalimanı da düşünülerek yapılan köprümüz havalimanının tamamlanmasıyla birlikte önemli bir bağlantı görevi üstlenecektir. 4 gidiş ve 4 geliş olmak üzere inşaa edilen köprümüz aynı zamanda da orta kısımda yer alan entegre raylı sistem ile tekerlekli araçların dışında raylı araçlarında kullandığı önemli bir köprü olacaktır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemeler ile artık otobüs, kamyon gibi çok tekerlekli ve büyük araçlar 3. Köprüyü kullanmak zorundadırlar. Bu sayede daha önce kullanılan FSM Köprüsü’nün de yükü bir nebze azaltılmış oldu.  

İstanbul Avrupa Yakası Lastik Tamiri
İstanbul Avrupa Yakası Lastik Tamiri

İstanbul Avrupa Yakasındaki ilçelerden; Arnavutköy Lastikçi, Avcılar Lastikçi, Bağcılar Lastikçi, Bahçelievler Lastikçi, Bakırköy Lastikçi, Başakşehir Lastikçi, Bayrampaşa Lastikçi, Beşiktaş Lastikçi, Beylikdüzü Lastikçi, Beyoğlu Lastikçi, Büyükçekmece LastikçiÇatalca Lastikçi, Esenler Lastikçi, Esenyurt Lastikçi, Eyüpsultan Lastikçi, Fatih Lastikçi, Gaziosmanpaşa Lastikçi, Güngören Lastikçi, Kâğıthane Lastikçi, Küçükçekmece Lastikçi, Sarıyer Lastikçi, Silivri Lastikçi, Sultangazi Lastikçi, Şişli Lastikçi, Zeytinburnu En Yakın Lastikçi Servislerimiz için bize ulaştığınızda, en yakın konumda bulunan mobil ekibimiz sizlere ulaşıp lastik sorununuzu yerinde hızlı ve pratik bir biçimde çözüme kavuşturacaktır. Sizlerde keyifle ve güvenle yolunuza devam edebilirsiniz.

 

 

İstanbul Anadolu Yakası Lastik Tamiri
İstanbul Anadolu Yakası Lastik Tamiri

İstanbul Anadolu Yakasındaki ilçelerden Ataşehir Gezici Lastikçi, Beykoz Lastikçi, Bostancı Lastik Tamiri, Çekmeköy Acil Lastikçi, Dudullu Lastik Tamiri, Kadıköy Lastikçi, Kartal Mobil Lastikçi, Kavacık En Yakın Lastikçi, Kurtköy Lastikçi, Maltepe Acil Lastikçi, Lastikçi, Pendik Lastikçi, Samandıra Lastikçi, Sancaktepe En Yakın Lastikçi, Sultanbeyli Lastikçi, Şile LastikçiTuzla Yol Yardım Lastikçi, Ümraniye Lastikçi, Üsküdar En Yakın Lastikçi Servislerimiz için bize ulaştığınızda, en yakın konumda bulunan mobil ekibimiz sizlere ulaşıp lastik sorununuzu yerinde hızlı ve pratik bir biçimde çözüme kavuşturacaktır. Sizlerde keyifle ve güvenle yolunuza devam edebilirsiniz.

Geziciotolastiktamiri.com ailesi olarak Hayırlı Yolculuklar Dileriz.